Autor:

Piotr Rysz

Utworzono:

19.08.2018

Gaudium Łężyny na inaugurację rozgrywek krośnieńskiej A klasy grupy III podzieliło się punktami z Orłem Lubla. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 ( do przerwy bezbramkowy remis ). W pierwszej części spotkania obydwa zespoły stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji, jednak żaden z nich nie potrafił zdobyć bramki lub doskonale spisywali się bramkarze. W pierwszej odsłonie spotkania Gaudium powinno otrzymać rzut karny, po faulu na Michale Stachaczyńskim, jednak sędzia w tej sytuacji sędzia nie dopatrzył się faulu.

Drugą odsłonę, lepiej rozpoczęli goście i w 53 minucie spotkania po pięknej dwójkowej akcji braci Majewskich, Michał otworzył wynik spotkania wykańczając doskonałe odegranie Sławka. Po bramce dla gości Gaudium rzuciło się do ataków. W 69 min drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną otrzymuje zawodnik orła Arkadiusz Urbanek.Do wyrównania doprowadził w doliczonym czasie gry Paweł Smoleń, skutecznie egzekwując rzut karny po zagraniu ręką w polu karnym zawodnika orła.