W derbach Zorza górą

W swoim 9 spotkaniu zawodnicy z Łęk zdobywają komplet punktów, wygrywając po raz kolejny derby w Makowiskach. Było to 5 zwycięstwo z rzędu dla naszego zespołu. Gramy do końca!

Mecz od początku toczył sie pod dyktando zawodników Zorzy. Przewaga w środku pola była znacząca co umożliwiało tworzenie składnych sytuacji bramkowych. Po jednej z nich K. Lągawa strzela w róg bramki, bramkarz paruje na 16m gdzie piłkę odnajduje K. Gwizdak i ładnym strzałem otwiera wynik spotkania. Druga bramka pada po bardzo ładnej zespołowej akcji. Piłkę na skrzydło dostaje K. Stanisz i z pierwszej piłki centruje do wchodzącego z prawego skrzydła K. Lągawy, a ten pięknym wolejem umieszcza piłkę w siatce. Do przerwy wynik 2 do 0 dla gości. Od początku drugiej połowy zawodnicy miejscowych ruszyli do odrabiania strat ale bramkarz gości spisywał się rewelacyjnie. W 74' piłkę dostaje D. Polowiec wchodzi w pole karne i strzela na 3:0. Po strzeleniu trzeciej bramki gra się wyrównała, gospodarze mieli kilka okazji lecz pudłowali lub bronił J. Gac. W końcówce spotkania po błędzie obrony gospodarze strzelają honorową bramkę. Mecz wygrany ale poziom sędziowania mniej niż zero, przed dwoma arbitrami b.dużo nauki.

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Zorzy na niedzielę 12.10.2014 godz 15.30 mecz z obecnym liderem naszej grupy Liwocz Brzyska.

Nowy Dwór Makowiska - Zorza Łęki Dukielskie 1:3 (0:2)
21' G. Krystian, 27' K. Lągawa, 74' D. Polowiec

Żółte kartki: D. Szombara, D. Krzepkowski, K. Stanisz, A. Sypień, J. Musialik

Sędziowie: Jacek Śnieżek oraz Kulon Grzegorz, Siwak Michał