Wygrana na początek rundy!

Udana inauguracja rundy wiosennej! Wygrana z beniaminkiem 2:0!

Na stadionie w Łękach Dukielskich rozegraliśmy dobre spotkanie . Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, a akcję obydwu zespołów rzadko kończyły się strzałami. Pierwsza połowa przebiegła pod dyktando naszej drużyny, mieliśmy kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola jednak zabrakło skuteczności. Pierwsza bramka zdobyta z rzutu karnego przez K. Kamińskiego który po składnej akcji naszego zespołu zostaje ewidentnie wycięty w polu karnym. Bramka dodaje skrzydeł naszym chłopakom zaczynamy stwarzać więcej składnych sytuacji jednak bramkarz gości stoi na posterunku bądź nasi pudłują. Goście mieli bardzo dobrą sytuację na 1:1 jednak spudłowali w sytuacji dwóch na jednego z naszym bramkarzem. W drugiej połowie tempo gry spadło, dało się odczuć słabo przeprawcowany okres przygotowawczy. Ekipy obu drużym miały po kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramek ale piłka stawała się łupem bramkarzy. Na pochwałę zasługuje postawa naszego młodego bramkarza Tomka Krężałka, który kilkukrotnie uratował nas z dużej opresji. Pod koniec meczu po ładnej akcji D. Dziadosza wypieszczone podanie dostaje K. Kamiński i z pierwszej piłki pakuje do pustej bramki przyjezdnych. Mecz kończy się wynikiem 2:0! Brawo dla chłopaków! Tak dalej!

Zapraszamy wszystkich kibiców na kolejny mecz 12 kwietnia godz 13.00 z Hańkówką-Brzyszczki.

Jeszcze raz informujemy wszystkie mecze na swoim terenie Zorza rozgrywa o godzinie 13.00.

Zorza Łęki Dukielskie - Wisłoka Błażkowa 2:0 (1:0)
26' 77' K. Kamiński
Sędziowie: Zdybek, Grela, Kulon