Zapowiedź #21

Zawodników Zorzy w najbliższą niedzielę czeka jeden z najważniejszych meczów w rundzie, wyjazd do Czeluśnicy, aktualnego lidera Krośnieńskiej "B" klasy gr. III. Do zakończenia sezonu pozostało 6 spotkań tj. tylko 18 pkt do zdobycia więc każdy punkt jest na wagę złota. Drużyna z Czeluśnicy zajmuje pierwszą lokatę z dorobkiem 40 pkt. W rundzie wiosennej zdobyli 16 pkt w tym: 5 zwycięstw oraz remis na własnym terenie z Nowym Dworem Makowiska.

Nasi zawodnicy wygrali 4 ostatnie mecze, zajmują 5 lokatę z dorobkiem 33 pkt. W następnym meczu liczymy na podtrzymanie dobrej passy i zwycięstwo na gorącym terenie w Czeluśnicy. Obecność obowiązkowa nie może Cię zabraknąć! Prosimy o punktualne przybycie wszystkich zawodników, wyjeżdżamy o godz. 15:15.

Jedziemy w pełnym składzie i przywozimy komplet punktów. Zorza tylko zwycięstwo!

Każdy zabiera ze sobą dowód osobisty / legitymację.

LKS Czeluśnica - Zorza Łęki Dukielskie

Niedziela 24.05.2015, g. 16:30