Zorza podtrzymuje bardzo dobrą passę!

W niedzielne popołudnie pogoda nie sprzyjała do rozgrywania meczu było parno, burzowo, czarne chmury nadciągały nad Zimną Wodę lecz ostatecznie obyło się bez deszczu. W ostatnim spotkaniu Zorza występowała w roli faworyta, z myślą podtrzymania bardzo dobrej passy. Mecz w początkowych minutach był słaby, boisko małe, twarde co nie sprzyjało grze w piłkę. Mecz się ożywił po zdobyciu bramki przez D. Plebanka który wykorzystał bardzo dobre podanie od Marynarza i wykończył sytuację sam na sam. Kilka minut później po składnej akcji prawą stroną boiska i centry od Kamińskiego bramkę na dwa do zera strzela niezawodny Krzepkowski ps. Marynarz. Wynik ten utrzymuje się do przerwy. Drużyna z Niepli przegrywając dwa do zera zażądała sprawdzenia zawodników Zorzy, co nie przyniosło rezultatu. Druga połowa była pod dyktando naszych zawodników czego efektem było zdobycie kolejnych bramek. Trzecią bramkę po rzucie rożnym i strzale głową zdobywa J. Musialik. Po raz czwarty po długim prostopadłym zagraniu, ograniu obrońcy, położeniu bramkarza D. Dziadosz pakuje piłkę do pustej bramki. Przy stanie cztery do zera drużyna zaczęła grać swobodnie, co wykorzystali zawodnicy z Niepli kończąc dwie kontry. Ostateczny wynik spotkania mocnym strzałem z dwudziestu metrów po długim słupku ustala R. Jastrzębski. Zawodnicy jednej jak i drugiej drużyny nie wykorzystali kilku bardzo dobrych sytuacji, czego efektem mógł być o wiele wyższy wynik.

Zawodnicy oraz Zarząd Zorzy życzą szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko zawodnikowi z Niepli, który niefortunnie upadł głową o murawę i został odwieziony przez karetkę do szpitala.

Nieplanka Niepla - Zorza Łęki Dukielskie 2:5 (0:2)

Bramki: D. Plebanek, D. Krzepkowski, J. Musialik, D. Dziadosz, R. Jastrzębski

Pozostałe wyniki 26. kolejki:
Pauza: Dragon Nowy Glinik.

Nowy Dwór Makowiska 8-3 Maraton Tarnowiec
Zorza 03 Łubienko 5-2 Standart Święcany