Juniorzy wygrywają z Markiewicza!

W sobotę zawodnicy grup młodzieżowych rozegrali kolejne spotkanie tym razem padło na OKS Markiewicza Krosno.

Juniorzy ponownie rozegrali bardzo dobre spotkanie, czym udowodnili swoje miejsce w tabeli. Mecz zaczął się od początku pod dyktando Zorzy, która w ciągu 8 minut strzeliła 3 bramki i już po 20 minutach meczu prowadziła 3:0. W pierwszej połowie Zorza nie wykorzystała kilku stu procentowych sytuacji i mogła na przerwę schodzić z dużo wyższym wynikiem. Goście zdobyli gola po pięknym strzale z 18 metrów w samo okienko bramki. W drugiej połowie mecz się wyrównał, jedni jak i drudzy przeprowadzili kilka składnych akcji. Jedna z tych akcji przyniosła powodzenie dla Zorzy która podwyższyła wynik spotkania na 4:1. Goście dążyli do zmniejszenia przewagi bramkowej co im się udało pokonując naszego bramkarza z rzutu karnego.

Nasi trampkarze z powodu pogrzebu zagrali spotkanie w osłabieniu, wyszli na boisko w 9-osobowym składzie. W tym spotkaniu nie mieli najmniejszych szans z przyjezdnymi. Jednak głowa do góry, w następnych meczach będzie tylko lepiej!

Juniorzy:
Zorza Łęki Dukielskie 4:2 OKS Markiewicza Krosno

Zorza: Krężałęk T- Kielar P, Cypara M, Jaracz P, Sięka D - Jastrzębski R, Lichtarski K, Dubiel P, Gromek A - Krężałek P, Wilk A. Rezerwowi: Czaja D, Gradowicz R, Buczyński M, Bal J, Krężałek T.

Strzelcy bramek:
10 min - 1:0 Lichtarski Kamil > Asysta: Wilk Arkadiusz