Zapowiedź #13

W niedzielę meczem z Nieplanką Niepla nasza drużyna zakończy półmetek zmagań o mistrzostwo Krośnieńskiej klasy B. Goście zajmują 12 miejsce w tabeli z dorobkiem jedynie 7 punktów, jednak nie można ich lekceważyć. Mimo ostatniej porażki, nie tak dawno wywalczyli wyjazdowy remis na gorącym terenie w Czeluśnicy oraz ze Święcanami.

Zorza aktualnie zajmuje 5 miejsce w tabeli mając 18 punktów i najwyższy czas przerwać serię dwóch porażek. Na swoim terenie trzeba zagrać na 100% i z dorobkiem 3 punktów udać się na zasłużony odpoczynek. Czołówka zaczyna odskakiwać nie możemy tracić punktów z rywalami zajmującymi dolne lokaty. Zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny na stadion i do wspierania naszych! Zorza tylko zwycięstwo! ! !

Zorza Łęki Dukielskie - Nieplanka Niepla

Niedziela 26.10.2014, 13:00
Sędziowie: Kuszaj, Burger G.

Pauza: Dragon Glinik Nowy.

Maraton Tarnowiec - Nowy Dwór Makowiska
Standart Święcany - Zorza 03 Łubienko