Mogło być lepiej

Na inaugurację A klasowych zmagań przegrywamy dwiema bramkami z rezerwami Karpat Krosno. Pierwszą bramkę tracimy w 12' po przejęciu piłki na środku boiska i szybkim rozegraniu, zawodnik z Krosna wchodzi w pole karne i strzałem po palcach naszego bramkarza otwiera wynik spotkania. Po stracie ruszamy do ataku, w jednej z akcji po prostopadłym podaniu sam na sam wychodzi Dariusz Dziadosz, mija bramkarza schodzi do boku jednak minimalnie przestrzeliwuje nad poprzeczką. Szkoda sytuacji mogło być 1:1, gramy dalej! Drugiego gola tracimy w 28' po wyrzucie piłki z autu, zamieszanie w polu karnym, piłka wpada pod nogi przeciwnika który strzałem po obrońcy umieszcza piłkę w siatce. Do przerwy mecz wyrównany po kilka dogodnych sytuacji z obu stron. Dobrze wchodzimy w drugą połowę, od początku dochodzimy do sytuacji strzeleckich, spychamy przyjezdnych na ich połowę. Jednak nic z tego nie wychodzi, brak skuteczności, chłodnej głowy daje o sobie znać. Przyjezdni po kontrach również mieli swoje szanse jednak Krężałek stał na posterunku. Mimo wypracowanych dogodnych sytuacji (m.in piłka odbita od poprzeczki trafia w linie i wychodzi w pole, z paru metrów nie wbijamy do bramki etc.) nie zdobywamy ani jednego gola. Szkoda ale taka jest piłka, gramy dalej cały sezon przed nami. My nie, my nie, my nigdy nie poddamy się!

W drugiej kolejce nasza drużyna pauzuje, następny mecz rozegramy dopiero 17 sierpnia w środę na stadionie w Łękach Dukielskich podejmiemy beniaminka Jasiołkę Jaśliska. Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków naszej drużyny. Prosimy o sportowy doping.

Zorza Łęki Dukielskie 0:2 (0:2) Karpaty II Krosno

Niedziela 7 sierpnia 2016 r., godz. 13:00