LKS Moderówka 2:2 (0:2) Zorza Łęki Dukielskie
Bramki: Dariusz Dziadosz, Dawid Krzepkowski (k)

Skład: Krężałek T. - Krężałek W., Mazur, Meier, Plebanek - Kołacz, Ryczak (61' Musialik), Krzepkowski (64' Kos), Wilk (46' Kamiński) - Dziadosz, Poręba

Niedziela 21 sierpnia 2016 r., godz. 11:00
Sędziowie: Szczur M., Jagieła, Wosiewicz

Z trzeciego spotkania na A klasowych boiskach przywozimy jeden punkt. W pierwszej połowie byliśmy drużyną znacznie lepiej dysponowaną, konstruowaliśmy składne akcje dzięki czemu dochodziliśmy do sytuacji bramkowych. W 25 minucie Dariusz Dziadosz otwiera wynik spotkania, mocnym strzałem z rzutu wolnego nie daje żadnych szans golkiperowi gospodarzy. Po składnej akcji w 35 minucie i zagraniu ręką w polu karnym, sędzia wskazuje na wapno. Strzał z 11 metrów na bramkę zamienia Dawid Krzepkowski. Drużyna z Moderówki grała głównie długie piłki ze swojej połowy na napastników. Parę z tych zagrań zagroziło naszej bramce, na co uczulaliśmy. Rezultat do przerwy 0:2 dla Zorzy. Wydawać by się mogło spokojna gra i wynik, jednak szkoda sytuacji na trzy do zera.. Drugą połowę rozpoczęliśmy rozluźnieni, mniej skoncentrowani co wykorzystali przeciwnicy. W 51 minucie po faulu i długim dośrodkowaniu ze swojej połowy, pierwszy do piłki na 16m dochodzi napastnik gospodarzy i przelobowuje naszego bramkarza. W 57' dośrodkowanie z rzutu rożnego, kolejny błąd w obronie i mamy remis 2:2. Do końca spotkania mamy kilka sytuacji na podwyższenie wyniku jednak brakuje skuteczności bądź chłodnej głowy naszych zawodników. Koniec spotkania 2:2, pierwszy punkt z wyjazdowego spotkania. Dzięki za walkę, gramy dalej cały sezon przed nami!

W środę 24 sierpnia o godz. 17:00 w II rundzie Pucharu Polski podejmiemy drużynę Gaudium Łężyny(aktualnie klasa okręgowa, po dwóch meczach 10 miejsce z dorobkiem 3 pkt, wygrana 2:1 z Markiewicza Krosno i porażka 3:0 w Targowiskach). Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków naszej drużyny.

Pozostałe mecze 4. kolejki 20-21 sierpnia:
Ostoja Kołaczyce - Karpaty Klimkówka 24 sierpnia, 17:30
Orzeł Lubla 5-0 Wisłoka Nowy Żmigród 21 sierpnia, 16:30
Polonia Kopytowa 4-2 Orzeł Bieździedza 21 sierpnia, 11:00
Orzeł Faliszówka 2-1 LKS Czeluśnica 21 sierpnia, 15:00
Tempo Nienaszów 2-2 KS Zarzecze 21 sierpnia, 16:30
Karpaty II Krosno 1-0 LKS Lubatówka 21 sierpnia, 11:00
Jasiołka Jaśliska 1-3 Victoria Kobylany 21 sierpnia, 13:00