Piąta wygrana Zorzy!

W okrojonym składzie Zorza wygrywa piąty raz z rzędu i umacnia się na pozycji lidera. Chwila nieuwagi i w 3 minucie nasza drużyna traci bramkę. Ruszamy do ataku i już w 13 minucie po wymianie kilku szybkich podań,  Kamil Stanisz mocnym strzałem wyrównuje wynik spotkania. Po strzeleniu bramki przejmujemy inicjatywę, stwarzamy kilka składnych akcji jednak brakuje skuteczności. Jedną z lepszych sytuacji nie wykorzystał Kacper Ryczak, w sytuacji sam na sam górą bramkarz gospodarzy. Do przerwy lekki niedosyt, remis 1:1. W drugiej części spotkania gra toczyła się głównie na połowie gospodarzy. W 52 minucie z rzutu wolnego strzela Kacper Ryczak bramkarz odbija piłkę do której dochodzi Dawid Polowiec i mocnym strzałem pakuje do siatki. Wychodzimy na prowadzenie którego nie oddajemy do końca spotkania. Zawodnikom gratulujemy kompletu punktów, życzymy dobrej gry do końca sezonu.

W najbliższą niedzielę o godzinie 16:30 rozgrywamy mecz z Wisłoką Niegłowice. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków naszej drużyny na stadion do Łęk Dukielskich. Prosimy o sportowy doping.

Skład wyjściowy, strzelcy bramek, asysty...

Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1:2 (1:1) Zorza Łęki Dukielskie

Niedziela 6 września 2015 r., godz. 13:00
Sędziowie: Piotr Reptak, Michał Różycki, Artur Wójtowicz