Zorza po raz szósty!

Zorza potwierdza bardzo dobrą dyspozycję wygrywając szóste spotkanie w sezonie! Bardzo dobrze wchodzimy w mecz zdobywając bramkę już w 2 minucie, piłkę przejmuje Damian Plebanek wchodzi w pole karne dogrywa do Kamila Kosa, który mocnym strzałem otwiera wynik spotkania. Piękną asystę w 21 minucie zalicza Wojtek Krężałek wypuszczając sam na sam Kacpra Ryczaka, który ze stoickim spokojem pokonuje bramkarza gości, 2:0 dla Zorzy! Na zdobycie kolejnego gola kibice musieli czekać tylko 7 minut. Z rzutu wolnego uderza Wojtek Krężałek, piłka po trafieniu w poprzeczkę wychodzi w pole, dochodzi do niej Jarosław Musialik i pakuje do siatki gości. Wisłoka w pierwszej połowie stworzyła jedną groźniejszą sytuację, po której miała rzut wolny z 16m - znacznie przestrzelony. Do przerwy 3:0 dla Zorzy! Od początku drugiej połowy Wisłoka ruszyła do ataku z myślą odrobienia strat. Przez kilkanaście minut zawodnicy Zorzy nie mogli złapać rytmu gry, za głęboko się cofnęli. Po jednej z akcji i faulu w polu karnym sędzia wskazuje na wapno. W pojedynku z 11m górą nasz bramkarz Tomek Krężałek, brawo! W jednej z następnych akcji po przypadkowym potknięciu i zahaczeniu napastnika Wisłoki sędzia po raz drugi wskazuje na wapno... Do piłki podchodzi kolejny zawodnik Wisłoki, jednak pudłuje. Gra toczyła się głównie w środku pola. W jednej z akcji dobrą piłkę na 30m dostaje Kacper Ryczak wyprzedza obrońcę gości, który brutalnie fauluje od tyłu. Sędzia się waha i nie karze obrońcy, mając na uwadze drugą żółtą kartkę i w konsekwencji wyrzucenie z boiska. Kontrowersyjna sytuacja ma być omówiona w programie Liga + Extra przez Sławomira Stempniewskiego, canal+ sport - musisz to zobaczyć! Po składnej akcji ponownie sam na sam wychodzi Kacper Ryczak mija bramkarza i zostaje sfaulowany. Tym razem rzut karny dla naszej drużyny, pewnie wykonany przez Dawida Krzepkowskiego. Prowadzimy 4:0 do końca spotkania 12 minut gry. Chcąc dobić drużynę przyjezdnych w 87 minucie wyprowadzamy akcje większą ilością zawodników, jednak w okolicach 20m tracimy piłkę, goście w przewadze skutecznie kontrują i zdobywają honorowe trafienie. Koniec spotkania 4:1 dla Zorzy!

Gratulacje dla wszystkich zawodników za walkę, ambicje i zdrowie jakie pozostawili na boisku. Kolejne zasłużone trzy punkty dopisane do naszego konta! Drużynie z Niegłowic dziękujemy za walkę i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu.

Wszystkich kibiców i sympatyków naszej drużyny zapraszamy na kolejne spotkanie w najbliższą niedzielę tj. 20 września 2015 r. w Odrzykoniu o godzinie 11:00. Prosimy o sportowy doping!

Skład wyjściowy, strzelcy bramek, asysty...

Zorza Łęki Dukielskie 4:1 (3:0) Wisłoka Niegłowice
Bramki: 2' Kamil Kos, 21' Kacper Ryczak, 28' Jarosław Musialik, 78' Dawid Krzepkowski(k),

Niedziela 13 września 2015 r., godz. 16:30
Sędziowie: Mateusz Gumienny, Bartosz Belczyk, Michał Różycki