Wyjazdowe zwycięstwo w Dębowcu

W upalne południe rozegraliśmy drugą kolejkę w Dębowcu. Zorza przystąpiła do meczu zmobilizowana, nikt nie myślał o porażce. Pod nieobecność czterech zawodników z podstawowego składu rozpoczęliśmy mecz od utraty gola. Bramkę Dębowczanka zdobyła ze stałego fragmentu gry, strzałem głową. Zorza natychmiast odpowiedziała akcją zakończoną rzutem rożnym. Piłkę wrzuca K. Kamiński a D. Dziadosz strzałem z pierwszej piłki z lewej nogi w okienko wyrównuje wynik. Kilka minut później W. Krężałek z 25 metrów mocnym strzałem zdobywa drugiego gola. Po błędzie obrony tracimy drugą bramkę i ponownie jest remis. Następna bramka to składna akcja całego zespołu gdzie J. Musialik precyzyjnie dogrywa piłkę do D. Dziadosza, który umieszcza piłkę w siatce i jest 3:2. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa. Drugą połowę rozpoczynamy od zdobycia bramki przez M. Śliwińskiego. Ostateczny wynik spotkania ustala K. Kamiński strzałem w samo okienko i jest 5:2. Takim wynikiem kończy się mecz.

Dziękujemy zawodnikom za dobrą grę. Zapraszamy we wtorek i czwartek na trening godzina 17.45 stadion Zorzy.

W następną niedzielę o godzinie 16.30 rozgrywamy mecz u siebie z Liwoczem Brzyska. Zapraszamy! :)

Dębowczanka Dębowiec 2:5 (2:3) Zorza Łęki Dukielskie
Bramki: D. Dziadosz, W. Krężałek, D. Dziadosz, M. Śliwiński, K. Kamiński