Zorza po raz pierwszy na swoim terenie!

Zorza w pierwszej kolejce pewnie pokonuje na własnym stadionie Wisłokę Błażkowa. Nasza drużyna mimo upałów mecz rozpoczęła agresywnie, na połowie przeciwnika jednak mimo kilku sytuacji w pierwszych minutach nie potrafiła zdobyć bramki. Dopiero w 12 minucie po rzucie wolnym z 20 metrów wywalczonym przez Damiana Plebanka, pięknym strzałem po długim słupku wynik spotkania otwiera Kamil Stanisz. Po składnej akcji prawą stroną boiska Kamil Kamiński dogrywa na 11 metr a Dariusz Dziadosz mierzonym strzałem posyła piłkę do siatki. Mimo kilku dogodnych sytuacji bramkowych nie potrafimy zdobyć kolejnej bramki. Goście wyprowadzili kilka kontrataków jednak nie stworzyli sytuacji bramkowej. Na przerwę schodzimy z dwubramkową przewagą. W drugiej połowie mimo upałów kontynuujemy grę na połowie przeciwnika. W 53 minucie po zagraniu Andrzeja Śliwińskiego z środka pola sam na sam wychodzi Kamil Kamiński i zdobywa trzecią bramkę. Po kilku minutach podobną sytuacją popisuje się duet Stanisław Kołacz z Dariuszem Dziadoszem czego efektem jest zdobycie czwartej bramki. Po zdobyciu czwartej bramki zawodnicy się rozluźnili, czego konsekwencją było zdobycie honorowej bramki przez drużynę gości. Mimo kilku dogodnych sytuacji bramkowych wynik spotkania nie ulega zmianie. Przez cały mecz mieliśmy kilka sytuacji sam na sam, bądź wystarczyło dostawić nogę jednak upały zrobiły swoje. Gratulujemy zawodnikom oraz życzymy samych wygranych w kolejnych meczach.

Zapraszamy wszystkich sympatyków oraz kibiców naszej drużyny na kolejny ligowy mecz do Dębowca, niedziela 16 sierpnia 2015 na godzinę 12.00

Wszystkich zawodników zapraszamy we wtorek na trening godzina 17.45 (juniorzy oraz seniorzy)

Zorza Łęki Dukielskie 4:1 (2:0) Wisłoka Błażkowa
Bramki: K. Stanisz, D. Dziadosz, K. Kamiński, D. Dziadosz