Liwocz Brzyska Gospodarze

Autor:

Utworzono:

12.05.2024

GLKS Liwocz Brzyskavs Zorza Łęiki Dukielskie 0:5 (0:3)

Dzisiejsze spotkanie nie napawało optymizmem jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Powód był jasny - graliśmy z liderem rozgrywek sezonu 2023/2024 aspirującym do awansu do klasy Okręgowej, z dość mocną drużyną Gości.

W zasadzie można powiedzieć, że przez całe spotkanie założenia sztabu szkoleniowego nie układały się po naszej myśli. Goście przez całe 90 minut spotkania skutecznie kontrolowali grę w środku pola, co chwila atakując i precyzyjnie wykorzystując sytuacje podbramkowe.

Nasi piłkarze pokazali w dzisiejszym meczu, że nie brak im waleczności i woli gry nawet z tak mocnym przeciwnikiem jakim jest drużyna LKS Zorza Łęki Dukielskie, jednak linia obrony Gości była dla naszych piłkarzy nie do przejścia.

Już w najbliższą niedzielę 19.05. (niedziela) o godzinie 13.00 nasi piłkarze zmierzą się w meczu ponownie na własnym boisku z drużyną zamykającą tabelę rozgrywek - LKS Wisłoka Niegłowice zajmującą w tabeli ostatnie 14 miejsce z dorobkiem zaledwie 7 pkt).

Drużynie LKS Zorza Łęki Dukielskie dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w następnych!